Ledion Liço do t’ju bëjë të qeshni me lot! Poston MEME-n që me siguri edhe ju e keni hasur njëherë gjatë jetës...(FOTO) - AlpeGossip
Ledion Liço do t’ju bëjë të qeshni me lot! Poston MEME-n që me siguri edhe ju e keni hasur njëherë gjatë jetës…(FOTO)

Ledion Liço do t’ju bëjë të qeshni me lot! Poston MEME-n që me siguri edhe ju e keni hasur njëherë gjatë jetës…(FOTO)

Ai është një nga moderatorët më të përfolur në vend dhe tashmë duket se aspekti i mashkullit të familjes e ka bërë të mendojë pak për problemet që mendojnë amvisat.

Së fundmi në Instagramin e tij, Ledioni ka menduar të postojë memen që lidhet goxha fort me realitetin e shqiptarëve.

Bëhet fjalë për sasinë e spinaqit e cila mendohet fillimisht për të gatuar, që ashtu siç mund t’ju ketë ndodhur të gjithëve që keni marrë një sasi të madhe të tij dhe pasi e keni gatuar sasia është reduktuar ndjeshëm.

Me siguri ju ka ndodhur të paktën njëherë ky problem! Edhe Ledioni e paska vënë re këtë fakt…