U FEJUA LORI HOXHA? Kjo FOTO sapo na bëri të rrisim dyshimet tona – AlpeGossip
U FEJUA LORI HOXHA? Kjo FOTO sapo na bëri të rrisim dyshimet tona

U FEJUA LORI HOXHA? Kjo FOTO sapo na bëri të rrisim dyshimet tona

Ajo është një nga vajzat më të përfolura në mediat sociale në vendin tonë. Pasuria e familjes së saj e ka vënë Lori Hoxhën shpeshherë në qendër të vëmendjes mediatike, por jo vetëm. Lori është komentuar shpesh edhe për lidhjen e saj shumëvjeçare me Vis Bajraktarin.

Lori është munduar që lidhjen me Visin ta mbajë jashtë vëmendjes mediatike dhe janë shumë të rralla rastet kur e shohim të postojë foto me të apo të flasë publikisht për të.

Pavarësisht se prej shumë vitesh lidhje Lori nuk ka folur kurrë për një fejesë apo një hap tjetër të rëndësishëm në lidhjen me Visin, por sot  Lori na vuri në dyshime me postimin e fundit në Instastory.

Fashionista shqiptare ka publikuar një foto të dorës ku duket se në gisht mban një unazë vezulluese me gurë plot shkëlqim. Dhe neve natyrshëm na lindi pyetja: Mos vallë Lori dhe Visi janë fejuar në fshehtësi?