ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Këngëtarja shqiptare sapo na tha EMRIN e “çunit” dhe është fiks shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Këngëtarja shqiptare sapo na tha EMRIN e “çunit” dhe është fiks shqiptar (FOTO)

ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Këngëtarja shqiptare sapo na tha EMRIN e “çunit” dhe është fiks shqiptar (FOTO)

Në ditët e fundit të shtatzënisë këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri ka vendosur të festojë me miqtë e saj një “Baby shower” për djalin që pret të vijë në jetë.

Pasi u zbuluan pamjet nga festa, vendi dhe kodi i veshjes , duket se erdhi dhe momenti i shumëpritur të mësojmë emrin që Adelina ka menduar për vogëlushin që do të lindë.

Në “Baby shower” ajo ka zbuluar për miqtë e saj se djali do të pagëzohet më emrin Jon, një emër shumë i njohur dhe tipik për shqiptarët. Pavarësisht se bashkëshorti i këngëtares është maqedonas duket se të dy kanë vendosur që djali i tyre të mbajë emër shqiptar.