“E LARË NË AR”/ Adelina Tahiri publikon të tjera pamje nga shtëpia luksoze (FOTO) – AlpeGossip
“E LARË NË AR”/ Adelina Tahiri publikon të tjera pamje nga shtëpia luksoze (FOTO)

“E LARË NË AR”/ Adelina Tahiri publikon të tjera pamje nga shtëpia luksoze (FOTO)

Adelina Tahiri është komentuar shumë së fundmi në rrjete sociale për martesën e saj me avokatin maqedonas dhe deklaratat në emisionin “Xing ME Ermalin”.

E kemi parë shpesh të publikojë foto nga jeta luksoze që bën apo shtëpia e saj.

Edhe kësaj here ajo na ka treguar një tjetër pamje nga salloni i cili duket tërësisht i larë në ar…