BËRI SIKUR U MARTUA/ Këngëtari shqiptar na paska gënjyer të gjithëve (VIDEO) – AlpeGossip
BËRI SIKUR U MARTUA/ Këngëtari shqiptar na paska gënjyer të gjithëve (VIDEO)

BËRI SIKUR U MARTUA/ Këngëtari shqiptar na paska gënjyer të gjithëve (VIDEO)

Pak ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, Skerdi Ago është martuar.
Shkak u bënë fotot që Skerdi postoi në Instagram ku shfaqej buqeta me lule, dy unaza, vetë këngëtari dhe një nuse.

U tha se dasma është bërë në fshehtësi dhe se Skerdi është martuar me partneren e tij Vesa Ramën.

Mirëpo mesa duket lajmet nuk kanë qenë të vërteta pasi Skerdi ka zbuluar sot se të tilla foto i ka postuar për të paralajmëruar videoklipin e ri.

Këngëtari ka postuar një video të shkurtër nga klipi dhe shkruan se do të publikohet të dielën.