Xheni e Big Brother vjen në Shqipëri, shikoni drejt kujt vrapon (FOTO) – AlpeGossip
Xheni e Big Brother vjen në Shqipëri, shikoni drejt kujt vrapon (FOTO)

Xheni e Big Brother vjen në Shqipëri, shikoni drejt kujt vrapon (FOTO)

Ish banorja e njohur e Big Brother duket se nuk mund të qëndrojë larg Shqiqërisë.
Para pak muajsh ajo u largua drejt Italisë dhe ja ku rikthehet sërish. Xheni ka ndarë në rrjetet sociale postime që tregojnë se është në Tiranë.

Menjëherë pasi ka mbëritur në vend ajo ka tregur se ka zgjedhur të shkojë në kinema. Nuk dihet ende në shoqërinë e kujt ndodhet bukuroshja.

Pas ndarjes nga Benardi, ajo nuk është parë ën shoqërinë e ndonëj mashkulli tjetër. Nuk dihet nësë mes çiftit do të ketë një rikthim të mundshëm. Deri më tani nuk ka shenja pajtimi.