E shanë dhe e akuzuan keq fare, Kim Kardashian u mbyll gojën të gjithëve me këtë reagim epik (FOTO) – AlpeGossip
E shanë dhe e akuzuan keq fare, Kim Kardashian u mbyll gojën të gjithëve me këtë reagim epik (FOTO)

E shanë dhe e akuzuan keq fare, Kim Kardashian u mbyll gojën të gjithëve me këtë reagim epik (FOTO)

Kim K i vuri “flakën” rrjetit me fotot NUDO…

Ajo di si të jetë në qendër të vëmendjes, herë me shtatzënitë e saj, herë me deklarata e herë me fotot provokative që publikon në rrjete sociale. 37-vjeçarja prej disa ditësh ka nisur të publikojë foto shumë HOT në Instagram dhe mbrëmjen e fundit na “bombardoi” me disa imazhe seksi nga krevati.

Pavarësisht sensualitetit, lakuriqësisë dhe imazhit të Kim, nuk mund të mungonin komentet negative drejtuar asaj, disa për pozicionet në të cilat ishte kapur fotografia e të tjerë për modelin e ri të flokëve të Kim, pikërisht atë gërshetë që vite më parë kanë qenë shumë në modë por që sipas ndjekësve të saj të rrjeteve sociale janë tradicionale të popullit afrikan. Ata e kanë sulmuar duke u shprehur se Kim përmes fotove është duke ofenduar një kulturë të tërë.

Sigurisht që pas këtyre akuzave nuk mund të mos reagonte ylli amerikan, e cila me një foto dhe një shkrim epik u mbylli gojën të gjithëve. Ajo postoi një foto ku shfaqej e shtrirë në krevat dhe teksa mbante telefonin në vesh, shkruan: “Hi, can I get zero fucks please, thanks”, që nënkupton se nuk i plas fare për komentet negative.