Alban Ramosaj prezanton gjyshen e tij bukuroshe që i habiti të gjithë me deklaratën e tij! (FOTO) – AlpeGossip
Alban Ramosaj prezanton gjyshen e tij bukuroshe që i habiti të gjithë me deklaratën e tij! (FOTO)

Alban Ramosaj prezanton gjyshen e tij bukuroshe që i habiti të gjithë me deklaratën e tij! (FOTO)

Postimet e Alban Ramosajt në “Instagram” tërheqin shumë vëmendjen, sidomos ato ku ekspozon trupin, muskujt apo ul pantallonat duke provokuar shumë.

Por këtë herë, këngëtari ka tërhequr vëmendjen me një foto ku shfaqet me gjyshen e tij.

Albani ka prezantuar për herë të parë Have Ramosaj e cila duket shumë e re dhe bukuroshe.

Këngëtari shkruan se ajo ishte një prej ideatorëve të setit fotografik të Dolce & Gabbana ndërsa ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit.