NUK E KISHIM KUPTUAR/ Tayna bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KISHIM KUPTUAR/ Tayna bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTO)

NUK E KISHIM KUPTUAR/ Tayna bën ndryshimin e madh në pamje dhe nuk njihet më (FOTO)

Ka bërë namin këtë vit me këngët që ka publikuar e që janë kthyer në hite që nga “Columbiana” e deri tek kënga më e fundit “Pow pow”. Tayna vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private duke u komentuar shpesh në media e rrjete sociale.
Në postimin e fundit në Instastory Tayna bën të ditur se ka shtuar peshë dhe shfaqet duke filmuar trupin para pasqyrës e më pas kthen kamerën nga vetja.

Shtimi në peshë ka bërë që Tayna të marrë një pamje tjetër dhe thuajse të mos njihet. Por sërish ngjan shumë seksi teksa format trupore i vijëzohen qartë me streçe dhe bluzën e ngushtë.

nu