Për të gjithë adhuruesit e “Kënga Magjike”/ Ardit Gjebrea ka një lajm të keq: Mos kërkoni…(FOTO) – AlpeGossip
Për të gjithë adhuruesit e “Kënga Magjike”/ Ardit Gjebrea ka një lajm të keq: Mos kërkoni…(FOTO)

Për të gjithë adhuruesit e “Kënga Magjike”/ Ardit Gjebrea ka një lajm të keq: Mos kërkoni…(FOTO)

Ndërsa në rubrikën e emisionit “E diela Shqiptare” prezantohen javë pas jave këngët pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”, në pallatin e Koncerteve ka nisur puna për të qënë gati për netët live.

Disa orë më parë, Ardit Gjebrea zbuloi imazhin e skenës gjigande që po ngrihet në pallatin e Koncerteve dhe duket magjike! Por i zoti i shtëpisë nuk nguroi të na jepte edhe lajmin e keq dhe na këputi të gjitha shpresat për një biletë, për të parë nga afër festivalin.

“Mos kërkoni bileta këtë herë, ka shumë pak vende. Më falni” – shkruan Ardit Gjebrea në një postim në “Instastory”.

Ky 20-vjetor i festivalit “Kënga Magjike” ka sjellë në skenë artistët më të mirë shqiptarë dhe gara është shumë e fortë