Bëri seks me burrin e panjohur dhe u tall me madhësinë e penisit të tij, gruas i ndodh tragjedia – AlpeGossip
Bëri seks me burrin e panjohur dhe u tall me madhësinë e penisit të tij, gruas i ndodh tragjedia

Bëri seks me burrin e panjohur dhe u tall me madhësinë e penisit të tij, gruas i ndodh tragjedia

Një nënë e tre fëmijëve ka gjetur vdekjen në një mënyrë tragjike pasi bëri seks me një të panjohur për një natë dhe më pas u tall me madhësinë e penisit të tij.
Marina Kovalenko e takoi burrin e mistershëm në një kafe në Volgograd në Rusi dhe pasi u njohën, 25-vjeçari e shoqëroi atë në shtëpi.

Ata të dy përfunduan në shtëpinë e tij me qira duke bërë seks, por gjërat morën një rrjedhë të errët.

Sipas asaj që shkruhej në raportin e policisë, ajo qeshi me madhësinë e penisit të tij duke e bërë të ndihej keq kështu që ai e mbyti dhe e groposi trupin e saj në pyll.

25-vjeçari ishte beqar dhe po pret vendimin e gjykatës ku mund të dënohet me më shumë se 15 vite burg.