“NUK DUA TË RRI MË”/ Ledjona Xheladinaj bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother – AlpeGossip
“NUK DUA TË RRI MË”/ Ledjona Xheladinaj bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother

“NUK DUA TË RRI MË”/ Ledjona Xheladinaj bën gati valixhet për t’u larguar nga Big Brother

Ledjona Xheladinaj ka marrë vendimin për tu larguar nga formati “Big Brother”. Në një bisedë me Erjolën ajo tregon se e ka marrë malli për vajzën dhe nuk ka çfarë të bëjë më në këtë shtëpi.

 

 

Nuk dihet nëse vendimi i Ledjonës është një vendim i prerë apo një veprim emocional.

 

 

Ledjona: Po më ka marrë malli për vajzën moj çfarë të bëj më këtu

 

 

Erjola: Po rri moj se je pretendente për ta fituar

 

Ledjona: Po kemi edhe jetën jashtë plus që jam shumë e ngarkuar edhe kaq nuk dua të rri më ju vazhdojeni