VAJZAT “ZIHEN” PËR CLAUDION/ Donaldi e këshillon: Mos prano… – AlpeGossip
VAJZAT “ZIHEN” PËR CLAUDION/ Donaldi e këshillon: Mos prano…

VAJZAT “ZIHEN” PËR CLAUDION/ Donaldi e këshillon: Mos prano…

Claudio është konkurrenti më i ri në shtëpinë e “Big Brother VIP”, që sapo hyri tërhoqi vëmendjen me pamjen fizike.

Që në ditët e para, vajzat filluan të flirtojnë me të dhe në veçanti Antonela. Bisedën e saj me Claudion në lavanteri, banorët e tjerë e komentuan si siklet dhe emocione për Antonelën.

Einxhel tha sot gjatë spektaklit se do të bëjnë disa ‘date’ (takime romantike) me sërfistin, për të parë nëse kanë pëlqim për të. Ndërsa sipas Donaldit, asnjë nga vajzat nuk ka interes serioz për Claudion.

Ai i thotë vajzave “kot bëni”, ndërsa Claudios “mos prano asnjë”.