“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjë herë më parë bëhet “nami” nga liket, ja kush VIP mban vendin e parë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjë herë më parë bëhet “nami” nga liket, ja kush VIP mban vendin e parë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjë herë më parë bëhet “nami” nga liket, ja kush VIP mban vendin e parë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Mozzik i cili ka postuar një foto me Getinjin të veshur të dy me kostum të kuq. Ai ka marrë 90268 like, i ndjekur nga 1.5 M followersa.

Capital T me 51,942 like

Enca 45,404 like

Luana Vjollca 31,676 like

Klea Huta 25,306like