Shpallet Miss Shqipëria 2018/ Kush është bukuroshja që rrëmbeu kurorën (FOTO) – AlpeGossip
Shpallet Miss Shqipëria 2018/ Kush është bukuroshja që rrëmbeu kurorën (FOTO)

Shpallet Miss Shqipëria 2018/ Kush është bukuroshja që rrëmbeu kurorën (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Pedonalen e qytetit të Tiranës eventi i bukurisë Miss Shqipëria 2018, i cili mblodhi vajza nga qytete të ndryshme të vendit që garuan për të marrë kurorën.

Pas përzgjedhjes së vajzave, vendin e parë e rrëmbeu bukuroshja Alba Bajrami, të cilës ju vendos në kokë kurora e Miss Shqipërisë 2018.

Nata pati të ftuar specialë dhe plot supriza, pasi u festua përvjetori i 20 viteve organizim.