Ngacmoi modelet në klip, e dashura shpërthen në grushta ndaj këngëtarit shqiptar (VIDEO) – AlpeGossip
Ngacmoi modelet në klip, e dashura shpërthen në grushta ndaj këngëtarit shqiptar (VIDEO)

Ngacmoi modelet në klip, e dashura shpërthen në grushta ndaj këngëtarit shqiptar (VIDEO)

Ai u bë një prej banorëve më të komentuar të “Big Brother Albania” dhe pas përfundimit të realityshow, Elsamed Senaj ju përkushtua karrierës së tij në muzikë.

Së fundmi ai publikoi klipin e tij të ri ‘Pare Pare’ dhe ndau me fansat në profilin e tij në Instagram momente gjatë punës. Mirëpo, një video e postuar disa minuta më parë nga Elsamedi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Ai shfaqet duke u ndeshur me të dashurën e tij, e cila është edhe regjizorja e klipit. Ata janë futur në një pishinë pa ujë dhe ajo e sulmon dhe e ndjek nga pas, ndërsa ish-banori e ngre në krahë duke qeshur.