AKSESORI MË "MUST" PËR PRANVERËN/ Vip-et zgjodhën këto detaje të çuditshme dhe ne u marrosëm keq - AlpeGossip
AKSESORI MË “MUST” PËR PRANVERËN/ Vip-et zgjodhën këto detaje të çuditshme dhe ne u marrosëm keq

AKSESORI MË “MUST” PËR PRANVERËN/ Vip-et zgjodhën këto detaje të çuditshme dhe ne u marrosëm keq

Personazhet e njohur  kanë postuar në Instagram foto ku shihen me veshje  pranverore me një  detaj shumë të thjeshtë siç janë vathet  duke i kthyer kështu në aksesorin më trendi të  momentit.

Ky aksesor protagonist është  duke u kthyer kështu në një mani dhe është një  detaj vështirë për ti rezistuar. Vathet ishin ndër më të preferuarit dhe shumë në mode ne vitet 80 dhe  stilistet i paraqitën msërish  në javën e modës si një aksesor “must have” për 2019

Vip-et kanë preferuar trendet e fundit si: ngjyrat nga e arta tek silver  gjithashtu kanë zgjehdhur edhe  disa  nga trendet e  2018  si ato te mëdhen, perla, gurë te shkëlqyeshëm, kristali.

Ja disa modelet e vatheve me te preferuara  nga vip-et dhe që janë një must për të plotësuar garderobën.

Elvana Gjata

Alketa Vejsiu

Orinda Huta

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Armina Mevlani

Dojna Mema

AlpeNews.al