TRE VITE ME NJË PALË ATLETE GUCCI/ Arbana Osmani është fiksuar keq dhe nuk i heq nga këmbët (FOTO) – AlpeGossip
TRE VITE ME NJË PALË ATLETE GUCCI/ Arbana Osmani është fiksuar keq dhe nuk i heq nga këmbët (FOTO)

TRE VITE ME NJË PALË ATLETE GUCCI/ Arbana Osmani është fiksuar keq dhe nuk i heq nga këmbët (FOTO)

Arbana Osmani është kthyer në qendër të vëmendjes  pas lidhjes me regjisorin e  emisionit qe ajo drejton. Moderatorja  së fundmi është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja.

Mirëpo së fundmi ne kuptuam një edtaj që nuk e kishim kuptuar që në 2016. Arbana qenka e marrosur pas këtyre atleteve “Gucci” dhe nuk i heq asnjëherë nga këmbët.

Nuk e dimë nëse moderatorja është e  kujdeshme dhe një palë atlete i shkojn tre vite apo ajo ka disa palë të tilla.

E megjithatë, Arbana nuk ka faj pasi janë momentalisht trend i fundit.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

 

 

View this post on Instagram

We're here @southoutdoorfest

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

View this post on Instagram

I live in this outfit. #taurusproblems

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

 

View this post on Instagram

Pic by Joni❤️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

AlpeNews.al