“ÇA FYTYRE SIKUR KE LUJT NË KAZINO”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“ÇA FYTYRE SIKUR KE LUJT NË KAZINO”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“ÇA FYTYRE SIKUR KE LUJT NË KAZINO”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Tashmë asnjë ditë nuk mund të kalojë pa u shoqëruar me kritikat e fansave ndaj figurave të famshme të showbizit shqiptar dhe AlpeNews.al do t’ju njohi me to dita ditës.

Fansat janë kurdoherë të gatshëm duke kapur detajet që ndonjëherë nuk i vëmë re dhe nuk ngurojnë tua vënë atyre në dukje.

Ndër të tjera ato janë edhe favorizuese pasi kthejnë vëmendjen që mund të jetë e munguar për vipat.

Në fotot e mëposhtëme, mund të shihni komentet pikante të ditës së sotme.

Këngëtarja e njohur Dhurata Dora ka publikuar së fundmi një këngë e cila ka rezultuar një hit i vërtetë por njëra prej fansave kritikon zërin e saj:

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu ka publikuar së funmdi një foto në Instagramin e saj por njëri prej fansave i tregon se ka dalë shumë e mërzitur sikur ka luajtur natën në kazino:

View this post on Instagram

𝓢𝓲𝓵𝓮𝓷𝓽 𝓶𝓸𝓭𝓮 𝓸𝓷 …

A post shared by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

Këngëtari i njohur Gjiko ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram ku njëri prej fansave i ka ofenduar bashkëshorten e tij Elita Rudin:

View this post on Instagram

Brain : o gjiki kush po repovat ma fort djemt a qikat?🙄

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

/AlpeNews.al