ARBËRI FESTON DITËLINDJEN/ Arbana e uron publikisht, zbulon kush do ta zëvendësojë në BB VIP – AlpeGossip
ARBËRI FESTON DITËLINDJEN/ Arbana e uron publikisht, zbulon kush do ta zëvendësojë në BB VIP

ARBËRI FESTON DITËLINDJEN/ Arbana e uron publikisht, zbulon kush do ta zëvendësojë në BB VIP

Të gjithë u habitën kur u bë e ditur se Arbër Hajdari do të ishte një nga opinionistët e “Big Brother VIP”. Ai është i njohur nga publiku për shkak të fondacionit bamirës, e publiku pyeste “çfarë do ai në këtë reality show?”.

Por pavarësisht kësaj, me kalimin e ditëve, publiku e ka vlerësuar për qëndrimet e tij objektive e kritike ndaj secilit banor.

Ndërkohë, ditën e sotme, Arbëri feston ditëlindjen e tij të 28-të. Për këtë arsye, të gjithë miqtë e të afërmit e tij e kanë uruar nëpërmjet ‘story’-ve në “Instagram”, duke treguar vlerësimin e madh që kanë për të

Një ndër to ka qenë dhe moderatorja e “Big Brother VIP” Arbana Osmani e cila ka publikuar disa foto së bashku me Arbrin.

“Happy birthday @arberhajdari, ke qenë super opinionist por sëipe për të mësuar kush do të të zëvëndesojë vitin tjetër”- ka shkruar ajo.

Arbri është përgjigjur duke e falenderuar për energjinë e saj pozitive.

“Arbana, faleminderit shume per urimin, faleminderit dhe per gjithe energjine positive qe te karakterizon”- është përgjigjur ai.

Ndërkohë, në fund të postimit shfaqet një video regjisorit Eduart Grishaj dhe Sara Hoxhës të cilët janë ulur në panelin e studios. Me shaka ajo thotë se ata do ta zëvendësojnë Arbrin vitin e ardhshëm.

.

Arbëri feston ditëlindjen/ Arbana e uron publikisht, zbulon kush do ta

Arbëri feston ditëlindjen/ Arbana e uron publikisht, zbulon kush do ta

Arbëri feston ditëlindjen/ Arbana e uron publikisht, zbulon kush do ta