“O ZOT I MADH”/ Fatma Methasani surprizohet në mes të rrugës: Nuk e kisha imagjinuar ndonjëherë (FOTO) – AlpeGossip
“O ZOT I MADH”/ Fatma Methasani surprizohet në mes të rrugës: Nuk e kisha imagjinuar ndonjëherë (FOTO)

“O ZOT I MADH”/ Fatma Methasani surprizohet në mes të rrugës: Nuk e kisha imagjinuar ndonjëherë (FOTO)

Fatma Methasani është një nga moderatoret më simpatike të ekranit dhe shumë e pëlqyer sidomos nga të rinjtë me programin “Funday”. Ajo ndiqet shumë edhe në Instagram ku është shumë aktive.

Ditën e sotme Fatma ka ndarë një foto e cila e ka surprizuar pasi në xhamin e një makine është vendosur foto e saj.

“Ja dhe makina më e bukur në qytet! Kushdo qoftë autori, faleminderit. Këtë po që nuk e kam imagjinuar të ndodhte ndonjëherë. O Zot i madh”, shkruan Fatma.