Reperi shqiptar publikon FOTON e ëmbël me bashkëshorten dhe djalin: Jam njeri me fat – AlpeGossip
Reperi shqiptar publikon FOTON e ëmbël me bashkëshorten dhe djalin: Jam njeri me fat

Reperi shqiptar publikon FOTON e ëmbël me bashkëshorten dhe djalin: Jam njeri me fat

Një nga reperët më në zë të momentit padyshim që është Lumi B. Me anë të bashkëpunimeve me artistë mjaft të njohur ai ka arritur të sjellë disa hite të cilat na kanë shoqëruar për një kohë të gjatë. Ai përveçse ka një karrierë mjaft të suksesëshme nuk harron asnjëherë të tregojë dashurinë për familjen e tij. Reperi prej 11 vitesh është i dashuruar me një vajzë mjaft simpatike të quajtur Miranda, me të cilën është martuar disa vite më parë. Nga martesa e tyre ka ardhur në jetë edhe djali i çiftit, Blin. Lumi B shpesh herë publikon foto mjaft të bukura ku shfaqet së bashku me familjen dhe gjithmonë i shoqëron me dedikime të ëmbla. E fundit është një foto ku shfaqet së bashku me bashkëshorten duke puthur djalin e tyre dhe ai shkruan: “Jam njeri me fat”.