Shpatit i DHEMB akoma! Shihni çfarë i bën Afërditës dhe motrës së saj - AlpeGossip
Shpatit i DHEMB akoma! Shihni çfarë i bën Afërditës dhe motrës së saj

Shpatit i DHEMB akoma! Shihni çfarë i bën Afërditës dhe motrës së saj

Një nga lajmet më të bujshme nga bota e showbiz-it shqiptar ka qenë dikur ndarja e Shpat Kasapit me modelen Afërdita Dreshaj.

Vetë Shpat Kasapi asokohe ka deklaruar se ka qenë ai që i ka dhënë fund lidhjes me Afërditën, duke theksuar se nuk ka shanse për ribashkim.

Mirëpo teksa shumë VIP-a pas ndarjes ndalojnë së ndjekur ish-at në rrjete sociale, me Shpatin nuk ndodh kështu.

“revistawho” bën të ditur se këngëtari e ndjek ende në Instagram Afërditën madje dhe motrën e saj, Jehona Dreshaj.

Ndërsa Afërdita nuk e ndjek Shpatin në asnjë rrjet social dhe në qershor do të kurorëzojë në martesë dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl.