PAMJE TË MREKULLUESHME/ Sërfisti surprizohet nga delfinët – AlpeGossip
PAMJE TË MREKULLUESHME/ Sërfisti surprizohet nga delfinët

PAMJE TË MREKULLUESHME/ Sërfisti surprizohet nga delfinët

Ky është momenti i mrekullueshëm kur një sërfit suprizohet nga delfinët.

Teksa ai bënte sërf delfinët dalin nga uji dhe hidhen në ajër.

Për më tepër shikoni këto pamje të mrekullueshme që vijnë nga Manhattan.