ME BLUZEN E ZBËRTHYER E PA SUTJENA/ Vajza e Albërie Hadërgjonaj ua “heq trurin” ndjekësve (FOTO) – AlpeGossip
ME BLUZEN E ZBËRTHYER  E PA SUTJENA/ Vajza e Albërie Hadërgjonaj ua “heq trurin” ndjekësve (FOTO)

ME BLUZEN E ZBËRTHYER E PA SUTJENA/ Vajza e Albërie Hadërgjonaj ua “heq trurin” ndjekësve (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim njëri ndër emrat më të komentuar këto ditë në mediat rozë.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi në të cilat duket tejet provokative, pasi nën bluzën e zbërthyer nuk ka veshur asgjë.

Krahas fotove të publikuara në Instagram, Anxhelina ka marrë pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

Vajza e Albërie Hadërgjonajt po synon tregun ndërkombëtar dhe si duket ëndrra po i bëhet realitet.