FESTAT E NËNTORIT/ Fëmijët e VIP-ave që u veshën KUQEZI dhe nuk kishte gjë më të bukur! (FOTO) – AlpeGossip
FESTAT E NËNTORIT/ Fëmijët e VIP-ave që u veshën KUQEZI dhe nuk kishte gjë më të bukur! (FOTO)

FESTAT E NËNTORIT/ Fëmijët e VIP-ave që u veshën KUQEZI dhe nuk kishte gjë më të bukur! (FOTO)

Prej dy ditësh shqiptarët ka qenë në festë dhe gjithçka mbante ngjyrat kuq e zi të flamurit.
Përveç aktiviteteve të shumta të organizuara nga bashkia e festimeve pranë njëri tjetrit, vëmendjen si gjithnjë e tërheq edhe veshja në këtë ditë kaq të rëndësishme për shqiptaret.

Sigurisht që janë personazhet e famshëm të ekranit janë ata të cilët përfliten më shumë në këtë aspekt pasi shërbejnë edhe si burim frymëzimi për ndjekësit e tyre. Veshjet e tyre kanë qenë të parat që janë “ezauruar” dhe këtë herë do të sjellim në vëmendje se çfarë veshën të vegjëlit e tyre.

Prindërit e tyre u kujdesën që ata të dukeshin bukur e veshur me ngjyrat e festave e mesa duket ia arritën qëllimit.

AlpeNews.al ju njeh me disa prej vogëlushëve të cilët shkëlqyen me veshjet kuqezi:

Vajza e Greis Petrovic

Ameli duke festuar dy gëzime në një ditë, ditëlindjen e saj edhe festat e nëntorit

Khloe, vajza e Zaiminës

Djali i Vesa Lumës

/Alpenews.al