MË NË FORMË SE KURRË/ Nicole Murphy nuk njeh moshë, publikon foto seksi – AlpeGossip
MË NË FORMË SE KURRË/ Nicole Murphy nuk njeh moshë, publikon foto seksi

MË NË FORMË SE KURRË/ Nicole Murphy nuk njeh moshë, publikon foto seksi

Nicole Murphy sigurisht e di se si të jetë në qendër të vëmendjes edhe në vjeshtë.

Modelja e njohur, tashmë 50 vjeçe, po pushon në Tajlandë këtë javë. Aty ka gjetur argëtimin e dëshiruar nën rrezet e diellit, teksa ka nisur të përshtatet edhe me kulturën lokale.

Dhe gjatë udhëtimit, ish i Eddie Murphy nuk i ka kursyer as fotot seksi me bikini në Instagram, teksa me asetet në plan të parë duket si një 20-vjeçare në kulmin e shkëlqimit të saj.