NA HABIT DAFINA ZEQIRI / Anulon koncertet, zbulohet arsyeja – AlpeGossip
NA HABIT DAFINA ZEQIRI / Anulon koncertet, zbulohet arsyeja

NA HABIT DAFINA ZEQIRI / Anulon koncertet, zbulohet arsyeja

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm të Showbizit shqiptar. Së fundmi, ajo ka anulluar koncertet që kishte planifikuar të mbante në Vjenë, duke zhgënjyer kështu fansat. Mirëpo cila është arsyeja?

Menaxheri i Dafinës përmes disa postimeve të bëra në Instagram, të cilat i ka shpërndarë dhe këngëtarja, ka bërë të ditur se koncertet janë anulluar për shkak të disa mosmarrëveshjeve që kishin hasur me organizatorët e klubeve të natës.