KONKURRENCA MES MOTRAVE/ Kylie Jenner po arrin sukses në çdo drejtim (FOTO) - AlpeGossip
KONKURRENCA MES MOTRAVE/ Kylie Jenner po arrin sukses në çdo drejtim (FOTO)

KONKURRENCA MES MOTRAVE/ Kylie Jenner po arrin sukses në çdo drejtim (FOTO)

Kylie Jenner tashmë një super yll,  po ia merr të gjithë vëmendjen motrës së saj të madhe Kim Kardashian.

Ylli 21-vjeçar po arrin sukses në çdo drejtim që ndërrmer në jetën e saj, që nga biznesi e deri të paraqitja e mirë fizike.

Mirëpo e vogla e klanit Kardashian-Jenner u shfaq në festën e kozmetikës në Beverly Hills me një fustan të zi të ngushtë, i cili i nxirrte në pah format e mira trupore që ajo ka.

Gjithashtu Kylie është nënë e një vajze të vogël dhe një prej femrave më të pasura në botë.