JO VETËM AJKA/ Familjes së Besit dhe Xhensilës i shtohet një pjesëtar i ri (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM AJKA/ Familjes së Besit dhe Xhensilës i shtohet një pjesëtar i ri  (FOTO)

JO VETËM AJKA/ Familjes së Besit dhe Xhensilës i shtohet një pjesëtar i ri (FOTO)

Tashmë që Ajka është 1 vjeçe, Xhensila dhe Besi nuk e fshehin më fytyrën e saj të ëmbël, por përkundrazi, ata kanë shpërndarë foto e video të vogëlushes në rrjetet e tyre sociale duke e prezantuar atë me botën.

Sot Besi ka publikuar disa imazhe të këndshme nga festa dhe madje edhe një foto ku tregon dhuratën speciale që i bënë vogëlushes.

Besi dhe Xhensila i kanë blerë një qenush Ajkës, i cili me sa duket do të jetë engjëlli i saj mbrojtës dhe do të rritet me të.

View this post on Instagram

Dhurata jone per Ajken. @4_putrat

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on