DUKET SI TRADHËTI, POR JO! Kënga e re e Alban Skënderaj ka një mesazh për gjithë xhelozët (VIDEO) – AlpeGossip
DUKET SI TRADHËTI, POR JO! Kënga e re e Alban Skënderaj ka një mesazh për gjithë xhelozët (VIDEO)

DUKET SI TRADHËTI, POR JO! Kënga e re e Alban Skënderaj ka një mesazh për gjithë xhelozët (VIDEO)

Alban Skënderaj njihet për mënyrën se si merr çështje të jetës së përditshme dhe i kthen në këngë. Projektin e ri muzikor, të titulluar “Nëntor 26” ia ka dedikuar të gjithë personave që bëjnë gënjeshtra të bardha për të realizuar surpriza.

Në këngën e tij, Albani shpreh xhelozi për mënyrën se si partnerja harron ta urojë për ditëlindje dhe del me shoqet në mesnatë.

Duket si tradhti, por në të vërtetë është thjesht një surprizë për të dashurin e zemrës. Teksti i kësaj kënge të bën të kujtosh se nuk është gjithcka ashtu siç duket.