Elvana Gjata publikon foton seksi e veshur e gjitha me të kuqe, e ëma e Oriola Marashit ka dy fjalë për të: Je një… (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata publikon foton seksi e veshur e gjitha me të kuqe, e ëma e Oriola Marashit ka dy fjalë për të: Je një… (FOTO)

Elvana Gjata publikon foton seksi e veshur e gjitha me të kuqe, e ëma e Oriola Marashit ka dy fjalë për të: Je një… (FOTO)

Këngëtarja bukuroshe shqiptare, Elvana Gjata duket mjaft provokuese në fotografinë e fundit të publikuar në “Instagram”. Ajo duket e gjitha, e veshur me të kuqe, duke filluar nga fustani, kapelja dhe deri te këpucët.

“Ja për pak” shkruan Elvana.

Adhuruesit e saj të shumtë duket se e kanë pëlqyer shumë këtë foto, duke dhënë pëlqimet dhe komentet e pafundme. Pëlqimin për këtë foto e ka shprehur edhe e ëma e Oriola Marashit e cila siç duket nuk ka fjalë të bukura vetëm për vajzën e saj, por i ka thënë edhe fjalët më të mira të mundshme këngëtares së njohur Elvana Gjatës. Në foton ku shkëlqen me të kuqe, zonja Xhoi Jakaj i ka shkruar: Dashuri e tëra nga koka te dora se këmbët buk po i shoh…Diell je ti.