Njihuni me modelen më të re të instagramit, si gjithmonë gruan mbajeni larg (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me modelen më të re të instagramit, si gjithmonë gruan mbajeni larg (FOTO)

Njihuni me modelen më të re të instagramit, si gjithmonë gruan mbajeni larg (FOTO)

Një modele e re vetëm 20 vjeçe po bëhet mjaft e famshme në instagram.

Ajo quhet Alex Ren dhe është nga Kalifornia.

Kjo modele numëron plot 11.6 milion folloëers, dhe të gjitha falë formave perfekte të saj.

Ajo ka filluar të meret me modelizëm që nga mosha 15 vjeçare, ndërsa shumë media ndërkombëtare po flasin për të.