E akuzojnë për PHOTOSHOP në këtë video seksi me bikini/ Luana Vjollca reagon kështu (VIDEO) - AlpeGossip
E akuzojnë për PHOTOSHOP në këtë video seksi me bikini/ Luana Vjollca reagon kështu (VIDEO)

E akuzojnë për PHOTOSHOP në këtë video seksi me bikini/ Luana Vjollca reagon kështu (VIDEO)

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Para pak ditësh ajo festoi ditëlindjen dhe ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, por edhe mediat online kanë shkruar shumë për të. Madje fama e saj ka shkuar deri në Azi ku një media atje ka rrëfyer për suksesin e Luanës, por edhe disa fakte interesante për të. Ndërkohë që po pret fillimin e sezonit të ri televiz, Luana po shijon disa ditë relaksi në plazh dhe na ka mbajtur të përditësuar me foto seksi.

E tillë është edhe video e fundit e publikuar në Instagram në të cilën shfaqet duke dalë nga një pishinë teksa është veshur me bikini bardh e zi në formë body.

Ajo ka marrë shumë komente në këtë video, por faqja e njohur “vipat e bllokut” e ka akuzuar për Photoshop, në këtë video, por sigurisht në kuadër të shakasë dhe Luana nuk mund të mos reagonte. Ajo i ka kthyer përgjigje me anë të një emoji duke qeshur me lot, si për t’i treguar që nuk modifikohen videot me photoshop.

View this post on Instagram

🍫

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on