SOT NOIZY FESTON DITËLINDJEN/ Ja sa vjeç mbush reperi famshëm – AlpeGossip
SOT NOIZY FESTON DITËLINDJEN/ Ja sa vjeç mbush reperi famshëm

SOT NOIZY FESTON DITËLINDJEN/ Ja sa vjeç mbush reperi famshëm

Reperi i njohur Noizy është një ndër personazhet më të komentuar të Showbizit dhe shumë i pëlqyer nga publiku. Ai është një ndër reperët më të suksesshëm të estradës shqiptare dhe këngët e tij kthehen në hite të menjëhershme.

Ditën e sotme Noizy feston ditëlindjen. Reperi ka mbushur plot 33 vjeç. Në një ditë si kjo, ai ende nuk ka ndarë me ndjekësit e tij ndonjë postim dhe nuk dihet nëse ka ndërmend ta festojë.

Noizy ndodhet në Greqi dhe siç ka lajmëruar ndërmjet rrjeteve sociale, po merret vetëm me punë. Po ashtu ai po ushtrohet dhe në palestër, si gjithmonë. Kjo është dhe arsyeja pse trupi i tij gjithë muskuj dhe energjik ia bën hallall ato 33 vite.