“MOS E PREK…”/ Klea Hutës i ngrihen nervat kur bëhet fjalë për të voglin e saj (FOTO) – AlpeGossip
“MOS E PREK…”/ Klea Hutës i ngrihen nervat kur bëhet fjalë për të voglin e saj (FOTO)

“MOS E PREK…”/ Klea Hutës i ngrihen nervat kur bëhet fjalë për të voglin e saj (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta, u bë nënë për herë të parë në muajin qershor të këtij viti me ardhjen në jetë të Kridit. Klea ndan shpeshherë foto me vogëlushin dhe eksperiencat si nënë e re.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një foto ku tregon përgjigjen që i jep të gjithë personave që duan ta përkëdhelin Kridin.

“Kur është koha e duhur për ta prekur bebin e një të huaji? Thjesht mos e prek fëmijën e dikujt pa pyetur më parë!”, shkruhet në postimin e Kleas.

Si një nënë e re, moderatorja nuk ka aspak dëshirë që bebi i saj të ketë kontakt me persona të tjerë prandaj më parë duhet pyetur nëna nëse mund ta prekni apo jo fëmijën e saj.