NË MESIN E 8 VAJZAVE MË ME INFLUENCË NË TË GJITHË BOTËN/ Arilena Ara pjesë e Javës së Modës në Milan (FOTO) – AlpeGossip
NË MESIN E 8 VAJZAVE MË ME INFLUENCË NË TË GJITHË BOTËN/ Arilena Ara pjesë e Javës së Modës në Milan (FOTO)

NË MESIN E 8 VAJZAVE MË ME INFLUENCË NË TË GJITHË BOTËN/ Arilena Ara pjesë e Javës së Modës në Milan (FOTO)

Arilena Ara i është bashkuar botës së modës. Këngëtarja shqiptare është bërë pjesë e ‘Vogue Italia’ dhe ‘Milan Fashion Week’ në mesin e 8 vajzave më të fuqishme nga e gjithë bota.

Stilistja e famshme kineze, Sara Wong ka mbledhur në një event virtual 8 vajza dhe gra më me influencë në glob, këngëtare, modele dhe personalitete nga SHBA, Italia, Lindja e Largët dhe vende të tjera.

Një nga këto 8 vajza të përzgjedhura nga vetë Sara Wong është edhe Arilena Ara. Arilena ka realizuar edhe një set fotografik me veshje nga Sara Wong, i cili pritet të jetë publik në ditët në vazhdim.