Mbyllet “Oktapodi” i Turjan Hyskës! Çfarë po ndodh në Vizion Plus? – AlpeGossip
Mbyllet “Oktapodi” i Turjan Hyskës! Çfarë po ndodh në Vizion Plus?

Mbyllet “Oktapodi” i Turjan Hyskës! Çfarë po ndodh në Vizion Plus?

Ai njihet si “djali i Vizionit” (Vizion Plusit)…
Bëhet fjalë për moderatorin Turjan Hyska. Gazeta Shqiptare mëson se emisioni i tij “Oktapod” ka puntatën e fundit në 16 mars.

Burime të besueshme për Gazetën Shqiptare kanë thënë se emisioni i tij “Oktapod” do të bëjë “pak pushime” , për t’i lënë vendin një tjetër emisioni si “Dancing With the Stars”.

 

Ky emision do të jetë në të njëjtën ditë dhe orar kur transmetohej emisioni “Oktapod”.
Vetë moderatori këtë të premte ka bërë një postim në Instagram ku është një video e emisionit dhe shkruan: Këtë emision e prezantoj unë në televizionin Vizion Plus.