Zero celulit dhe në super-formë, 48-vjeçarja Lopez ka gjetur sekretin e rinisë?! – AlpeGossip
Zero celulit dhe në super-formë, 48-vjeçarja Lopez ka gjetur sekretin e rinisë?!

Zero celulit dhe në super-formë, 48-vjeçarja Lopez ka gjetur sekretin e rinisë?!

Ajo është e mirënjohur për zgjedhjet e saj verbuese në tapetin e kuq.

48-vjeçarja Jennifer Lopez na kujtoi dhe një herë se nuk tregon fare për moshën që ka teksa të premten ishte drejtuar për një darkë me të dashurin Alex Rodriguez.

Më ne formë se kurrë, 48-vjeçarja shfaqi këmbët e saj të pabesueshme në një fustan me ngjyrë të kuqe të zjarrtë.

Lopez dukej sikur e kishte pak të vështirë të ecte më takat e saj të larta ngjye ari, por gjithsesi ia arriti të dukej mahnitëse.

Me një çantë ari me një emblemë të kuqe që përputhej plotësisht me veshjen e saj ajo konfirmoi dhe një herë syrin e saj të mprehtë për modën dhe detajet.

Edhe pse vitet po i ikin dhe për pak mbush 50-vjeç, artistja si duket ka gjetur sekretin e rinisë së “përjetshme” pasi nuk ka ndërmend të shfaqë shenja plakjeje si në fytyrë ashtu edhe në trup.