PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Afërditën se keni parë ndonjëherë në këtë gjendje (FOTO) – AlpeGossip
PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Afërditën se keni parë ndonjëherë në këtë gjendje (FOTO)

PA PIKË GRIMI NË FYTYRË/ Afërditën se keni parë ndonjëherë në këtë gjendje (FOTO)

Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj prej vitesh tashmë jeton në Amerikë ku dhe është martuar me sportistin çek Jakub. Çifti i dhanë fund beqarisë vitin e kaluar në një ceremoni madhështore që u komentua gjatë nga të gjithë.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku si rrallëherë është shfaqur pa pikë grimi në fytyrë.

Afërdita shfaqet e sapo dal nga një trajtim fytyre ku në sy bien tiparet e saj të cilat janë të njëjta edhe pa makeup.