”P**STITUTË JE VEQ ATO…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”P**STITUTË JE VEQ ATO…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

”P**STITUTË JE VEQ ATO…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Adelina Tahiri sot ka festuar ditëlidjen e parë të djalit të saj Jon dhe ka zgjedhur të postojë një foto të ëmbël me të birin. Teksa pjesa më e madhe e komentuesëve e kanë uruar djalin e saj, një komentues ka kapur një detaj të vogël dhe ka dhënë një këshillë.

Joni i vogël në foto duket që nuk ka veshur të mbathura, dhe një ndjekës i sygjeron të veshë mbathje e të mos mësohet si e ëma.

Enca Haxhia para dy ditësh ka postuar një video në profilin e saj të Instagramit dhe duket tepër seksi dhe provokuese. Ndërkohë që të gjithë kanë qenë të mahnitur nga format e saj një komentues nuk ka ndarë të njejtin mendim.

Rasheli së fundmi ka publikuar një foto në Instagramin e saj ku ka pozuar nga afër dhe tregon look-un e saj të kuruar. Të gjithë e komplimentojnë ndërsa njëri del nga tufa duke i thënë se është e gjitha plastike.

/AlpeGossip.al