DITË TË FTOHTA DIMRI? Demi Rose nuk mendon njësoj si ju (FOTO) – AlpeGossip
DITË TË FTOHTA DIMRI? Demi Rose nuk mendon njësoj si ju (FOTO)

DITË TË FTOHTA DIMRI? Demi Rose nuk mendon njësoj si ju (FOTO)

Demi Rose sigurisht që njihet për asetet e saj trupore perfekte dhe ka “kultivuar” miliona ndjekës në rrjete sociale.

Këtë herë ka ndarë me ndjekësit e saj foto dhe video nga Deti i Vdekur, teksa shihet që noton mes një stuhie dëbore!

Bukuroshja 24-vjeçare dukej mahnitëse e veshur me bikini që nxirrnin në pah fizikun e saj të kuruar deri në detaje!