TRENDET E VERËS/ Sandalet që mund ti veshim në zyrë dhe që janë lehtësisht të kombinueshme me gjithçka – AlpeGossip
TRENDET E VERËS/ Sandalet që mund ti veshim në zyrë dhe që janë lehtësisht të kombinueshme me gjithçka

TRENDET E VERËS/ Sandalet që mund ti veshim në zyrë dhe që janë lehtësisht të kombinueshme me gjithçka

Tashmë që stina e verës po afron, duhet me patjetër që të marrim informacione që lidhen me trendet e verës.

Një prej tyre janë sandalet e mëposhtme të cilat janë ideale për t’i veshur në zyrë dhe për më tepër janë lehtësisht të kombinueshme me gjithçka.

Mund t’i vishni me fustanet më të bukura që keni në gardërobë, me pantallona të shkurtra dhe bluzë që i përshtatet stilit tuaj, apo me çfarëdolloj gjëje që iu pëlqen juve.

Po ashtu mund të frymëzoheni edhe nga look-u i modeleve, që realisht i kanë kombinuar sandalet shumë këndshëm.