NUK ”PËRMBAHET” MË/ Dua Lipa shfaq hapur dashurinë për vëllain e milionereve! – AlpeGossip
NUK ”PËRMBAHET” MË/ Dua Lipa shfaq hapur dashurinë për vëllain e milionereve!

NUK ”PËRMBAHET” MË/ Dua Lipa shfaq hapur dashurinë për vëllain e milionereve!

Lidhja e tyre nuk është më e fshehtë që prej qershorit të këtij viti, pavarësisht se në rrjete sociale Dua Lipa dhe vëllai i dy motrave milionere Gigi e Bella Hadid, Anwar, janë treguar më të rezervuar.

Por çifti ka “thyer” të gjithë pritshmëritë me një foto në Instagram.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një moment tepër romantik me të dashurin e saj, duke e puthur në buzë.