“XING” NË VESHJE/ Ky detaj bën bashkë Dojna Memën dhe Chiara Ferragni, ja kush i veshi e para (FOTO) – AlpeGossip
“XING” NË VESHJE/ Ky detaj bën bashkë Dojna Memën dhe Chiara Ferragni, ja kush i veshi e para (FOTO)

“XING” NË VESHJE/ Ky detaj bën bashkë Dojna Memën dhe Chiara Ferragni, ja kush i veshi e para (FOTO)

Dojna Mema dhe Chiara Ferragni rastësisht kanë zgjedhur të veshin të njëjtat geta, por në ditë të ndryshme. Moderatorja shqiptare publikoi dje një foto ku shfaqet me fustan të zi me kopsa, xhaketë të zezë lëkure, kambale dhe geta me shkronja. Vetëm një ditë më pas, pra sot, Chiara publikoi një foto ku tregoi veshjen e ditës dhe menjëherë na ranë në sy getat e njëjta me të Dojnës. Ndryshe nga moderatorja shqiptare, Chiara ka zgjedhur më shumë ngjyra në veshjen e saj. Blogerja italiane shfaqet e veshur me një fustan trikotazhi, kapuç bojëqielli, këpucë dhe getat e zeza me shkronja. Cila mendoni se i ka kombinuar më bukur?!