“UNË NUK JETOJ VETËM PËR FAMË”/ Ky konkurrent largohet papritur nga “Për’puthen” (FOTO) – AlpeGossip
“UNË NUK JETOJ VETËM PËR FAMË”/ Ky konkurrent largohet papritur nga “Për’puthen” (FOTO)

“UNË NUK JETOJ VETËM PËR FAMË”/ Ky konkurrent largohet papritur nga “Për’puthen” (FOTO)

Pas Ritvanës, Argjendit dhe Anës, një tjetër konkurrent është larguar nga Përputhen. Bëhet fjalë për Nuk Sherrin, djali nga Mirdita.

Ai e ka bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në rrjete sociale, ku ka shkruar se nuk jeton vetëm për famë, por për respekt.

“Përshëndetje miq, dua t’ju falenderoj të gjithëve për mbështetjen që më keni dhënë, nuk do jem më pjesë e “Për’puthen”. Unë nuk jetoj thjesht për famë jetoj për respekt, qofshi mirë ju përshëndes”, ka shkruar Niku.