I DASHURI I ËNDRRAVE/ Fero surprizon Arbenitën që në pikë të mëngjesit (FOTO) – AlpeGossip
I DASHURI I ËNDRRAVE/ Fero surprizon Arbenitën që në pikë të mëngjesit (FOTO)

I DASHURI I ËNDRRAVE/ Fero surprizon Arbenitën që në pikë të mëngjesit (FOTO)

Fero dhe Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të përfolur nëpër media. Ato nuk ngurojnë të shfaqen së bashku në shumicën e postimeve të tyre në rrjete sociale.

Çifti vazhdimisht e shprehin publikisht dashurinë që kanë ndaj njëri-tjetrit, si me këngë, si me foto, si me shprehje, si me piktura si në rastin e sotëm.

Modelja e ka nisur këtë të hënë, duke postuar një video në InstaStory ku duket Fero teksa po pikturon një portret të sajin.

“Tu pikturu grun” , shkruan Arbenita. Mesa duket, pas këngës e ka rradhën piktura, për të demostruar sa shumë e do Fero të dashurën e tij Arbenitën.