ÇDO KËNGË E SAJ KTHEHET NË HIT/ Koncerte pafund dhe pagesa të larta, a u bë Tayna milionere nga muzika? (FOTO) - AlpeGossip
ÇDO KËNGË E SAJ KTHEHET NË HIT/ Koncerte pafund dhe pagesa të larta, a u bë Tayna milionere nga muzika? (FOTO)

ÇDO KËNGË E SAJ KTHEHET NË HIT/ Koncerte pafund dhe pagesa të larta, a u bë Tayna milionere nga muzika? (FOTO)

Tayna debutoi në muzikë një vit më parë dhe që prej këngës “Columbiana” u kthye në një nga reperet më të komentuara në media dhe çdo hit i saj pati shumë sukses duke gjeneruar miliona shikime.

Tayna tashmë ka koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit e thuhet se paguhet shumë, por a është bërë ajo milionere?

Kjo ishte pyetja që iu drejtua reperes në intervistën e fundit në “60 sekonda” për “Prive”.

“Ende jo”, u përgjigj Tayna duke treguar se ende nuk ka arritur të bëhet milionere.