U BEFASUAM! Riselda Sejdia ka pozuar me çantën UNIKE para se të shfaqej në Javën e Modës – AlpeGossip
U BEFASUAM! Riselda Sejdia ka pozuar me çantën UNIKE para se të shfaqej në Javën e Modës

U BEFASUAM! Riselda Sejdia ka pozuar me çantën UNIKE para se të shfaqej në Javën e Modës

Në javën e Modës në Paris personazhet e famshëm VIP, duket se guxuan shumë me veshjet e tyre. Në fotot e kapura në rrugët e Parisit duken pamje të VIP-ave të veshur me veshje ekstravagante, ngjyra të forta dhe oversize.

Në fotot e shkrepura diçka që na bëri përshtypje ishte një aksesor. Çanta Maison Margiela.

Kjo çantë e përdorur në Javën e Modës në Paris, më parë është përdorur nga Riselda Sejdia. Koreografja e famshme shqiptare e njohur për jetën e saj luksoze mund të jetë një nga shqiptaret e vetme që ka mbajtur këtë çantë e cila është 100% lëkurë deleje dhe kushton plotë 1450$. /AlpeGossip.al