NUK NA BËNË SYTË JO/ Morena takon yllin e muzikës latine dhe e kemi shumë zili (FOTO) – AlpeGossip
NUK NA BËNË SYTË JO/ Morena takon yllin e muzikës latine dhe e kemi shumë zili (FOTO)

NUK NA BËNË SYTË JO/ Morena takon yllin e muzikës latine dhe e kemi shumë zili (FOTO)

Morena Taraku ka takuar yllin e muzikës latine.

E kemi fjalën për J Balvin i cili kishte shkuar në Turqi për një koncert.

Ai është takuar me Morenën në një prej restoranteve të Stambollit dhe ka realizuar disa foto dhe video të përbashkëta bashkë me personat e tjerë të ekipit të Morenës ku hyn edhe Liberiani, vëllai i Getoar Selimit, raporton “Prive”.

Nuk e dimë se sa ka zgjatur takimi, por ai rezultoi me fat për këngëtaren e cila tani ka një ndjekës VIP më shumë në Instagram, yllin latin J Balvin.

Pas një shkëputje të gjatë Morena hodhi në treg këngën e saj më të re që mban titullin “SWAG” dhe që flet për jetën e saj prej pasanikeje.